Wakacyjne spotkania filatelistyczne dla dzieci i młodzieży

z Brak komentarzy

Plakat z centralnie umieszczoną informacją: Wakacyjne spotkania filatelistyczne  dla dzieci i młodzieży dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby zapoznać się z tajemnicami filatelistyki, którzy chcieliby zacząć zbierać lub zbierają znaczki, w trakcie wakacji prowadzone będą w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie spotkania filatelistyczne, które odbywać się będą od  6 lipca w każdy wtorek w godz. 11.00-13.00  w miesiącach lipiec - sierpień. Spotkania poprowadzi Prezes Koła PZF w Kępnie pan Edward Stankowiak. W prawym górnym rogu logo Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kępnie. Na dole po lewej informacja: Zapisy i informacje w PBP w Kępnie ul. Sienkiewicza 26alub pod nr telefonu 62 78 211 01

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Wakacyjne spotkania filatelistyczne, które poprowadzi Prezes Koła Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie, pan Edward Stankowiak.
Warsztaty skierowane są do wszystkich chętnych, którzy chcieliby zapoznać się z tajemnicami filatelistyki, którzy chcieliby zacząć zbierać lub zbierają znaczki.
Spotkania będą odbywały się w każdy wakacyjny wtorek (w miesiącach lipiec-sierpień).
Rozpoczną się 6 lipca godz. 11.00.
Więcej informacji w siedzibie biblioteki lub pod nr telefonu: (62) 78 211 01
Skip to content