Magiczny czerwiec

z Brak komentarzy

Grafika na żółtym tle. Na środku grafika przedstawiająca lewitującą dziewczynę w zielonych spodniach, czarnej koszulce z krótkim rękawem i czarnych włosach związanych w kucyka. W lewej ręce trzyma otwartą książkę, prawą wymachuje rzucając zaklęcie. Obok niej lewituje krzesło i luźne kartki. Poniżej napis: Magiczny czerwiec.

Magiczny czerwiec🧙‍♂️
W czerwcowej karcie z Książkowego Niekalendarza tym razem czekają trzy magiczne zadania😊
Czy jest wśród nas ktoś, kto podejmie to wyzwanie?

Przypominamy, że Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie dołączyła do akcji promującej czytelnictwo.

Zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez NPRCz 2.0📚📖
Co miesiąc będziemy prezentować kolejną kartę z Niekalendarza ze specjalnie dobranymi zadaniami.
Dodatkowo dla dzieci mamy czytelnicze karty na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”, na których należy zaznaczyć w kółeczkach uśmiechem codzienne, min. 7 minutowe czytanie. Dla wytrwałych, którzy zrealizują zadanie, mamy dyplomy.😀
Grafika na białym tle. Na środku grafika przedstawiająca lewitującą dziewczynę w zielonych spodniach, czarnej koszulce z krótkim rękawem i czarnych włosach związanych w kucyka. W lewej ręce trzyma otwartą książkę, prawą wymachuje rzucając zaklęcie. Obok niej lewituje krzesło i luźne kartki. Poniżej napis: Magiczny czerwiec i poniżej trzy wyzwania: 1. To miesiąc letniego przesilenia - poszukaj książki z wątkiem nocy świętojańskiej. 2. Daj się porwać magii - wypożycz książkę z działu fantasy lub baśni i legend 3. 12 czerwca obchodzone jest Święto Wolnych Książek - zorganizuj w szkole lub wśród znajomych akcję bookcrossingową (czyli książkową wymianę). W lewym górnym rogu logo i napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Po prawej napis: Realizacja: mamyprojekt. na dole różne loga.
Skip to content