Zielony marzec

z Brak komentarzy

 

Grafika na zielonym tle. Na środku grafika przedstawiająca mężczyznę w czapce pochylającego się z lupą w dłoni nad kwiatkiem. W drugiej dłoni trzyma on książkę.
Zielony marzec 🌿🌿🌿
W tej karcie z Książkowego Niekalendarza czekają kolejne trzy zadania 😊
Czy ktoś podejmie wyzwanie?

Przypominamy, żePowiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie dołączyła do akcji promującej czytelnictwo.

Zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez NPRCz 2.0📚📖

Co miesiąc będziemy prezentować kolejną kartę z Niekalendarza ze specjalnie dobranymi zadaniami.
Dodatkowo dla dzieci mamy czytelnicze karty na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”, na których należy zaznaczyć w kółeczkach uśmiechem codzienne, min. 7 minutowe czytanie. Dla wytrwałych, którzy zrealizują zadanie, mamy dyplomy.😀
Grafika na białym tle. Na środku grafika przedstawiająca mężczyznę w czapce pochylającego się z lupą w dłoni nad kwiatkiem. W drugiej dłoni trzyma on książkę. Poniżej napis: Zielony marzec i poniżej trzy wyzwania: 1. Przejrzyj atlas roślin lub owadów i zapamiętaj najdziwniejszą według Ciebie nazwę. Odszukaj ten gatunek zwiastujący wiosnę, którego będziesz wypatrywać na spacerach. 2. Wiosenne porządki książkowe? Książki, do których nie zamierzasz wracać, wymień na inne, sprzedaj, uwolnij lub odnieś do biblioteki - zrobisz miejsce na nowe. 3. W marcu przypada Światowy Dzień Poezji, a 2023 rok to rok Wisławy Szymborskiej. Przeczytaj kilka jej wierszy!. W lewym górnym rogu logo i napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Po prawej napis: Realizacja: mamyprojekt. na dole różne loga.
Skip to content