Zaproszenie na promocję tomiku poezji Krystiana Krzysztofa Jankiewicza

Plakat informujący o promocji tomiku wierszy Krystiana Krzysztofa Jankiewicza z okazji 10-lecia twórczości artystycznej. Spotkanie odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie, ul. Sienkiewicza 26a, 5 września o godz. 16.00. Spotkanie będzie połączone ze zbiórką na rzecz podopiecznych Fundacji Centaurus.

Serdecznie zapraszamy na promocję tomiku wierszy Krystiana Krzysztofa Jankiewicza z okazji 10-lecia twórczości artystycznej. Spotkanie odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie, ul. Sienkiewicza 26a, 5 września o godz. 16.00.
Polska jest jedna.
Nie podzielisz mego kraju,
Nie podzielisz jego barw,
Nie podzielisz orła w koronie,
Nie podzielisz serca na dwa
( wiersz ze strony 52).
Krystian Krzysztof Jankiewicz pochodzi z Zawidowa, urodził się i mieszka w Zgorzelcu.
Podróż z poezją można śledzić na oficjalnej stronie: facebook.com/poezjakkj
Autor publikacji: Prawa Miłości, Słowa niewypowiedziane, Kwiat poezji – cierń róży ( tom I).
Ambasador Technikum nr 5 i Branżowej Szkoły I Stopnia Im. Zesłańców Sybiru w Zielonej Górze.
Ambasador Fundacji Centaurus Międzynarodowej Organizacji na Rzecz Zwierząt i Ekologii.
Laureat Plebiscytu Gazety Wrocławskiej pt. : ,,Osobowość roku 2018 ’’ powiatu zgorzeleckiego w kategorii kultura.
Uczestnik XIII Międzynarodowego Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Bogatyni.