Spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską

Plakat informujący o spotkaniu autorskim z Dorotą Sumińską w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie, ul. Sienkiewicza 26a. Spotkanie odbędzie się 29 lipca o godzinie 14.00. Na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefon 62 78 211 01. U góry plakatu duże zdjęcie pani Doroty z psem. u dołu informacja: Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz logo Ministerstwa i logo biblioteki.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską – pisarką oraz lekarzem weterynarii z wieloletnią praktyką, psychologiem zwierzęcym z zamiłowania. Spotkanie odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie 29 lipca o godz. 14.00. Zapisy oraz więcej informacji pod nr: 62 78 211 01

Zadanie jest częścią projektu biblioteki pt. “Nadszedł czas seniora” i jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.