Podziękowanie od Prezydenta RP za udział w Narodowym Czytaniu

Na pomarańczowym tle widać list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz książkę Adama Mickiewicza pt. Ballady i romanse. Książka lekko przykrywa lewy dolny brzeg listu.

Nasza biblioteka otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu 2022 oraz pięknie wydany, okolicznościowy egzemplarz „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza podpisany przez Parę Prezydencką.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie włączą się w akcję Narodowego Czytania corocznie, od zainicjowania przez prezydenta Bronisława Komorowskiego w 2012 roku. W swoich zbiorach posiada więc wszystkie okolicznościowe stemple wydane z okazji kolejnych odsłon Narodowego Czytania.