Maj miesiącem książki

z Brak komentarzy

Grafika na zielonym tle. Na środku grafika przedstawiająca siedzącego po turecku na trawie chłopaka w czapce z daszkiem. W rękach trzyma on otwartą książkę. Obok niego stoi kosz piknikowy. Poniżej napis: Maj miesiącem książki.

Maj miesiącem książki📖📚📖
W majowej karcie z Książkowego Niekalendarza czekają kolejne trzy zadania, tym razem skupione wokół książek 😊
Czy ktoś podejmie wyzwanie?

Przypominamy, że Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie dołączyła do akcji promującej czytelnictwo.

Zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez NPRCz 2.0📚📖

Co miesiąc będziemy prezentować kolejną kartę z Niekalendarza ze specjalnie dobranymi zadaniami.
Dodatkowo dla dzieci mamy czytelnicze karty na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”, na których należy zaznaczyć w kółeczkach uśmiechem codzienne, min. 7 minutowe czytanie. Dla wytrwałych, którzy zrealizują zadanie, mamy dyplomy.😀
Grafika na białym tle. Na środku grafika przedstawiająca siedzącego po turecku na trawie chłopaka w czapce z daszkiem. W rękach trzyma on otwartą książkę. Obok niego stoi kosz piknikowy. Poniżej napis: Maj miesiącem książki i poniżej trzy wyzwania: 1. Maj to święto książki! Dowiedz się, jak obchodzony jest w tym roku Tydzień Bibliotek w Twojej szkole, na osiedlu czy w mieście. Z okazji Dnia Bibliotekarzy i Bibliotek przypadającego 8 maja złóż życzenia pracownikom swojej ulubionej placówki. 2. Nie przegap nowości książkowych, których wiosną jest zwykle wysyp.  Poszukaj recenzji w internecie lub gazetach i wybierz coś dla siebie - możesz też zapytać w Twojej bibliotece. 3. Maj to również miesiąc grillowania i pikników - może w książkach kulinarnych trafisz na niezwykły przepis na coś pysznego i zaskoczysz wszystkich? W lewym górnym rogu logo i napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Po prawej napis: Realizacja: mamyprojekt. na dole różne loga.
Skip to content