Eko kwiecień

z Brak komentarzy

Grafika na zielonym tle. Na środku grafika przedstawiająca spacerującą między drzewami dziewczynę, która w ręku trzyma urządzenie z słuchawkami. Słuchawki ma na uszach. Poniżej napis: Ekokwiecień.

Eko kwiecień🌳🌳🌳
W tej karcie z Książkowego Niekalendarza czekają kolejne trzy zadania, tym razem w temacie ekologii 😊
Czy ktoś podejmie wyzwanie?

Przypominamy, ż ePowiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie dołączyła do akcji promującej czytelnictwo.

Zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez NPRCz 2.0📚📖

Co miesiąc będziemy prezentować kolejną kartę z Niekalendarza ze specjalnie dobranymi zadaniami.
Dodatkowo dla dzieci mamy czytelnicze karty na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”, na których należy zaznaczyć w kółeczkach uśmiechem codzienne, min. 7 minutowe czytanie. Dla wytrwałych, którzy zrealizują zadanie, mamy dyplomy.😀
Grafika na białym tle. Na środku grafika przedstawiająca spacerującą między drzewami dziewczynę, która w ręku trzyma urządzenie z słuchawkami. Słuchawki ma na uszach. Poniżej napis: Ekokwiecień i poniżej trzy wyzwania: 1.W kwietniu przypada zarówno Dzień Ziemi, jak i Światowy Dzień Książki - z tej okazji poszukaj książki na temat ekologii lub zmian klimatu i wyczytaj z niej, jak możesz dbać o planetę, której częścią jesteś . 2. Natura to fascynujący świat pełen różnorodności i zaskakujących rozwiązań - poznaj bliżej jej sekrety, czytając książkę z przyrodniczymi watkami (nieważne, czy będzie to książka naukowa, baśnie, wiersze czy opowiadania). 3. Łap pierwsze promienie słońca w parku, słuchając audiobooka. W lewym górnym rogu logo i napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Po prawej napis: Realizacja: mamyprojekt. na dole różne loga.
Skip to content