Biblioteka z certyfikatem “Najlepsze w Polsce”

z Brak komentarzy

Dyrektor PBp w Kępnie na tle półek z książami trzyma certyfikat Najlepszy w Polsce, który otrzymała biblioteka

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie po raz szósty została laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”.

Biblioteka ponownie otrzymała certyfikat za „Promowanie twórczych dokonań mieszkańców Regionu oraz działania na rzecz czytelnika niepełnosprawnego”. Konsumencki Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” „The Best in Poland”, wcześniej znany jako „Dobre bo polskie”, to jeden z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich usługi, organizowany od 2000 roku przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego. Jego celem jest promocja i wyróżnienie najlepszych usług na rynku europejskim, według oceny konsumentów.

Otrzymanie Certyfikatu Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług pozwala Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kępnie na umieszczanie prestiżowego godła „Najlepsze w Polsce” („The Best in Poland”) na materiałach promocyjnych przez najbliższe trzy lata.