26.11.2017

M這dzi w Akcji projekt m這dzie穎wy w Bibliotece Powiatowej - Ruszamy z kampani

26 listopada 2017 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w K瘼nie odby造 si kolejne warsztaty dla m這dzie篡 z projektu „M這dzi w Akcji”. Jest to og鏊nopolski program skierowany do uczni闚 i uczennic szk馧 podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnym oraz opiekun闚 grup m這dzie穎wych z instytucji o鈍iatowych w ca貫j Polsce.

Celem projektu jest uwra磧iwienie m這dzie篡 na potrzeby innych z ich otoczenia oraz zapoznanie z si陰 internetowych kampanii spo貫cznych i crowdfundingowych. Na poprzednich warsztatach m這dzie dowiedzia豉 si jak zaplanowa kampani spo貫czn aby pom鏂 potrzebuj帷ym w lokalnym 鈔odowisku. Po zapoznaniu si z kilkoma w okolicy uczestnicy zdecydowali si na pomoc poprzez zbieranie rzeczy dla Schroniska Azyl Zoo w   Wielkopolskim. Schronisko bardzo potrzebuje wsparcia, szczeg鏊nie karmy, koc闚, r璚znik闚, obro篡, smyczy. W tej chwili z informacji, jakie grupa uzyska豉 od opiekun闚 schroniska wynika, 瞠 przebywa w nim ponad 80 ps闚 i du瘸 ilo嗆 kot闚. Ka盥a pomoc jest mile widziana i potrzebna.

M這dzie za這篡豉 stron na facebooku i wkr鏒ce za這篡 te konto na portalu PolakPomaga.pl, gdzie wszyscy, kt鏎zy b璠 chcieli sprawi zwierzakom prezent na 鈍i皻a b璠 mogli wp豉ci wybran przez siebie kwot. Za ca這嗆 鈔odk闚 zebranych w kampanii crowdfundingowej (na portalu PolakPomaga.pl) zostanie zakupiona karma dla zwierzak闚 ze schroniska. Rzeczy zbieramy w nast瘼uj帷ych miejscach: