12.11.2017

M這dzi w Akcji nowy projekt m這dzie穎wy w Bibliotece Powiatowej

12 listopada 2017 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w K瘼nie odby造 si warsztaty dla m這dzie篡 z projektu „M這dzi w Akcji”. Jest to og鏊nopolski program skierowany do uczni闚 i uczennic szk馧 podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnym oraz opiekun闚 grup m這dzie穎wych z instytucji o鈍iatowych w ca貫j Polsce.

Celem projektu jest uwra磧iwienie m這dzie篡 na potrzeby innych z ich otoczenia oraz zapoznanie z si陰 internetowych kampanii spo貫cznych i crowdfundingowych. Kilkunastoosobowa grupa z gimnazj闚 i szk馧 ponadgimnazjalnych z naszego regionu postanowi豉 wykorzysta sw鎩 czas i umiej皻no軼i aby zorganizowa akcj charytatywn i wspom鏂 schronisko dla zwierz徠 w Nied德iedziu Wielkopolskim.

Za pomoc internetowych narz璠zi m這dzie stworzy lokaln kampani spo貫czn po陰czon z dzia豉niami w przestrzeni miasta aby jak najwi璚ej os鏏 mog這 wspom鏂 wybrany przez nich, wa積y cel. Opr鏂z zbi鏎ki potrzebnych rzeczy takich jak.: smycze, koce, mokra karma uczestnicy projektu za這膨 te konto na platformie crowdfundingowej PolakPomaga.pl i przeprowadz zbi鏎k pieni璠zy. B璠zie to dla nich okazja aby zdoby nowe, przydatne umiej皻no軼i oraz sprawdzi si w nowych wyzwaniach.