14.10.2017

Wielkimi krokami zbliża się finał Festiwalu Młodych

To się dzieje naprawdę. W piątek 20 października nastąpi FINAŁ naszych działań. Te godziny burzy mózgów, zaglądania w głąb siebie, odkrywania talentów... mamy naprawdę świetny i zgrany zespół. Dziękujemy Agacie za to, że ljechała do nas pociągiem przez połowę nocy i przybywała uśmiechnięta i z dużą energią. Dzięki niej nasz zespół zgrał się i dopracował swoje pomysły na działania podczas Festiwalu. A będzie się działo :)

Za nami czwarte, ostatnie już warsztaty rozwoju osobistego, na których ćwiczyliśmy wystąpienia publiczne, dopracowywaliśmy ostatnie pomysły na prezentację talentów, układaliśmy teksty i plan festiwalu. Wszystko pod okiem fantastycznej trenerki Agaty Warywory, która przyjechała do nas po raz kolejny aż z Rzeszowa, gdzie pracuje w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, m.in.: koordynuje tam projekt EasyMatura.pl skierowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych.

Projekt „Festiwal Młodych” otrzymał dofinansowanie w Programie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności - Równać Szanse 2016 - Konkurs Młodzieżowych Liderów, realizowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Projekt odbywa się w ramach Programu Równać Szanse 2016 - Konkurs Młodzieżowych Liderów