WARSZTATY PRZYSZΜ列IOWE cz. 2 - projekt m這dzie穎wy z programu M這dy Obywatel

Czy potraficie sobie wyobrazi Wasz miejscowo嗆 za 5, 10 czy 15 lat? Jak b璠zie wygl康a豉?Co si w niej zmieni, a co b璠zie takie samo jak dzi? Miejsca, w kt鏎ych 篡jemy, zmieniaj si wraz z nami. Kierunek tych zmian powinien jak najlepiej odpowiada na potrzeby mieszka鎍闚 i mieszkanek. Aby mie gwarancj, 瞠 pomys造 na zmiany faktycznie trafiaj w ich oczekiwania, warto anga穎wa lokaln spo貫czno嗆 w dyskusj nad przysz這軼i ich miejscowo軼i - wsp鏊nie poddawa ocenie to, co dzia這 si dotychczas i planowa to, co powinno wydarzy si w przysz這軼i. Tak w豉郾ie postanowili zrobi uczestnicy projektu, kt鏎zy na kolejnych warsztatach zaplanowali wydarzenie na k瘼i雟kim Rynku. Celem imprezy b璠zie zebranie informacji od mieszka鎍闚 nt. tego jak widz nasze miasto za 5, 10, 15 lat.

Wszystkie zebrane pomys造 zostan opracowane w reporta簑 i przedstawione szerszej publiczno軼i.

Projekt jest realizowany przez Powiatow Bibliotek Publiczna患 K瘼nie w ramach programu „M這dy obywatel” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacj BGK. Partnerem medialnym projektu jest „Tygodnik K瘼i雟ki”.